Oddając elektrośmieci wspierasz szkoły!

W Akcji „Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy” nie ma przegranych, z nami zyskuje każda szkoła. Gdyby okazało się, że Szkoła nie uzbiera wymaganej minimalnej ilości kilogramów to nie należy czuć się zawiedzionym, smutnym czy złym, ponieważ kilogramy nie przepadają – przechodzą na kolejną najbliższą akcję! Dzięki temu nasza wspólna praca nie idzie na marne, a szkoła cały czas ma szanse na nagrody!

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny szkoły otrzymują bony wymieniane na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych.

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i gotowe! To naprawdę proste….

Po wypełnieniu formularza wspólnie ze szkołą ustalany jest dogodny termin na zorganizowanie Akcji, wszystkie plakaty i materiały informacyjne przesyłane są do szkoły. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, nieterminowe porządki domowe i chęci!

Do Akcji szkolnej mogą przyłączać się również firmy i instytucje, które chcą oddać do utylizacji sprzęt i tak przeznaczony do likwidacji, tym samym zwiększając szkole szanse na ciekawe nagrody.